Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rognebærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.12.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Rognebærvegen
  • Beskrivelse: Såpeglatt hele Tiurvegen, Svalevegen, Hyllebærvegen og Rognebærvegen. Trenger masse grus.
    Rognebærvegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi er ute med mannskap nå og strør der det er behov. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle