Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre badstuveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.12.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre badstuveg
  • Beskrivelse: Det må skrapes/strøs i øvre badstuveg, det er nesten såpeglatt nederst i bakken som gjør det veldig vanskelig og komme seg opp. ABS slår også inn så og si oppover hele bakken.
    Øvre badstuveg
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Strøing ble utført søndag 01.12. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle