Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Bæreiavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gamle Bæreiavegen
  • Beskrivelse: Kan dere være så snille å strø Gamle Bæreiavegen..Det går snart på helsa løs å kjøre der... spesielt der Utsiktsveien starter. Der blir det saltet og det blir såpeglatt i det krysset.
    Gamle Bæreiavegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Strøing ble utført søndag 01.12. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle