Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre badstuvegen 15

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Nedre badstuvegen 15
  • Beskrivelse: Trenger grus/salt fra krysset og opp gamle bæreiavegen. Er såpeglatt enkelte steder, bla nederst mot krysset.
    Nedre badstuvegen 15
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Strøing ble utført søndag 01.12. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle