Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen 292

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Snarevegen 292
  • Beskrivelse: Når har dere tenkt til å brøyte Snarevegen på Granli. Den har ikke blitt brøytet på to dager. Det går skolebuss her også.
    Snarevegen 292
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Alt tilgjengelig mannskap var ute og brøytet. Grunnen til at det ikke har vært brøytet tidligere er at det ikke har kommet nok snø pr. snøfall til at brøyting starter. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle