Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Guldbækåsen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.11.2019
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Guldbækåsen
  • Beskrivelse: Kontaktet dere i fjor ang. snørydding på parkeringsplass i svingen ved eneboligene med nr. 16-17. Dere svarte da at det var uavklart hvem som eide denne biten med jord. Det er nå snart 1 år siden, og jeg antar dere har blitt enige. I fjor brøytet jeg parkeringsplassen med håndkraft, det klarer jeg ikke i år - og jeg ber nok en gang om at dere får snøbrøyteren til å ta noen drag der. Nå har snøbrøyteren akkurat vært her, og parkeringsplassen er ikke mulig å bruke. Konsekvensen av å ikke ha denne parkeringsplassen tilgjengelig på vinteren er flere parkeringer i gata - med alle de ulemper det medfører.
    Guldbækåsen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Som vi svarte i februar 2019 er denne plassen regulert som privat parkeringsplass for borettslaget. Hjemmelsoverføringen har ikke blitt gjennomført, men arbeides med i disse dager. Uavhengig av dette er svaret fra februar 2019 fortsatt gjeldende og det er borettslaget som må besørge brøyting av denne plassen. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle