Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomstervegen 32

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Blomstervegen 32
  • Beskrivelse: Hei. Hvorfor blir ikke blomstervegen brøytet når det ligger så mye snø som nå? Det er jo et helvete å kjøre det og vi subber nedi hele veien bortover. Nå er det meldt kullegrader og hvis dette fryser på blir det jo livsfarlig bortover der. Det går veldig mange skolebarn der både morgen og kveld og dette er ikke bra :(
    Blomstervegen 32
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Meldingen ble videresendt entreprenør og brøyting ble gjennomført. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle