Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

W.FayeHansensv/A.K.Blixv.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: W.FayeHansensv/A.K.Blixv.
  • Beskrivelse: Ved avkjöring fra W.FayeHansensv. og opp A.K.Blixv. er det gravd over vegen og ikke fyllt igjen etterpå. Det er stor, dyp "gröft" over vegen, og biler kan ta skade der. Vet ikke om koordinatene er riktige.
    W.FayeHansensv/A.K.Blixv.
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Entreprenør er varslet og tiltak vil bli iverksatt. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle