Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eventyrstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Eventyrstien
  • Beskrivelse: I disse dager blir gata, Eventyrstien reparert for så å legge asfalt. Det er så bra! Vi har ventet på dette, men i den forbindelse er det en liten «vei» foran Eventyrstien 34. Den er kommunal. Det vil da være lurt om vi fikk et lass med grus til denne veien. Det blir kjørt grus hit til parkering og veien som det nå jobbes med. I den forbindelse ville det være mulighet for å rette på den lille veien foran Eventyrstien 34. vh Mette Elisabeth Myrvold
    Eventyrstien
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! "Vegen" du refererer til foran Eventyrstien 34 er ikke kommunal, men tilhører borettslaget. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle