Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brugata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Brugata
  • Beskrivelse: Senterparkering for ansatte bør forbedres da vegen inn er full av hull, og asfalteringen i innkjøringen er sprekker opp og har en voldsom skjøt/dump som gjør det vanskelig å kjøre normalt inn. Man må enten ha veldig høy bil, kjøre sikksakk for å komme seg over, eller risikere at understell blir ødelagt. Det blir bare verre og verre
    Brugata
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Parkeringen du refererer til er en privat parkering, og derfor ikke et kommunalt anliggende. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle