Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Badstueveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre Badstueveg
  • Beskrivelse: Det er gjort en utbedring rundt et kumlokk i vegen, men ikke tette igjen rundt kumlokket etter arbeidet. Det har nå blitt en stor grop der. Fare for punktering/skader på bilen for den som er uheldig og kjører i hullet. Bra om det utbedres mens det ennå er mildvær.
    Øvre Badstueveg
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi håper på at været tillater asfaltering kan gjennomføres nå i høst. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle