Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild Langaards veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Borghild Langaards veg
  • Beskrivelse: Etter graving i sommer er det to store felt (som ikke er asfaltert opp igjen. Og nå er det store groper og hull der.
    Borghild Langaards veg
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi har vært i kontakt med entreprenør som melder at det er gjort oppretting i dag. Vi håper været tillater at asfaltering gjennomføres nå i høst. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle