Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Aagot Gjems Selmers veg 16

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Aagot Gjems Selmers veg 16
  • Beskrivelse: Det trengs å skrapes/måkes i Erika Nissens veg - Dagny Juels veg - Aagot Gjems Selmers veg Ligger mye slaps i veibanen og pga skal vei gjør dette kjøreforholdene veldig vanskelige.
    Aagot Gjems Selmers veg 16
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Entreprenør er varslet og brøyting gjennomført. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle