Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild Langaards veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Borghild Langaards veg
  • Beskrivelse: Våren 2019 ble asfalten fres bort på to plasser. Det er enda ikke lagt ny asfalt og overvannet har gravd flere dype hull i grusen som kan ødelegge kjøretøy.
    Borghild Langaards veg
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi har vært i kontakt med entreprenør som melder at det er gjort oppretting i dag. Vi håper været tillater at asfaltering gjennomføres nå i høst. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle