Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tranebærvegen 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tranebærvegen 7
  • Beskrivelse: Gjelder snøbrøyting i går 11. november Øverst e Tranebærvegen er det vendeplass og denne ble ikke tilfredsstillende måket Måtte sjøl fjerne snøen fra en fjerdedel av vendeplassen. Videre var plogen kjørt inn på plenen til naboen i nr. 6 Hovedproblemet er imidlertid at det ble lagt igjen en stor snøhaug ved enden av vendeplassen og i starten på det store arealet mellom garasjene som er planert og tilrettelagt for at snøen måkes gjennom her og ut på friarealet. Dette har fungert utmerket i mange år og gitt en god og effektiv snørydding. Nå vil den snøhaugen fra årets første snøfall hindre snømåkingen framover. Mulig redskapen som nå brukes blir for "lett til å få dette gjort. Derfor viktig at det kommer opp noen med redskap som får dette unna så fort som mulig
    Tranebærvegen 7
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Entreprenør er underrettet om saken, og utfører tiltak. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle