Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Goggestredet 25

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Goggestredet 25
  • Beskrivelse: Hei! Jeg vet ikke om jeg har skrevet til Dere tidligere om dette, men det gjelder da Goggestredet bortenfor siste hus på venstre side mot sagbruket, der ser veien rossjen (ødelagt ), med huller og ødelagt asfalt, og det kan være skummelt for hver enkel av oss å gå dit på kveldstid da det heller ikke er gatelys der. Så da er mitt spørsmål til Dere, vil Dere gjøre noe med dette? Med hilsen Tor Arne Hansen.
    Goggestredet 25
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi har ingen konkrete planer for tiltak i området, men vi vil befare området og vurdere om det vil være aktuelt for utbedring i fremtiden. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle