Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vingersjøvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.11.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vingersjøvegen
  • Beskrivelse: Vingersjøvegen er i ganske dårlig forfatning. Flere ganske store hull. Trenger litt grus for å fylle igjen groper etc. Mvh Audun Rusti
    Vingersjøvegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Grunnet stor oppdragsmengde, dårlig vær for høvling(regn og frost) og nå snøfall har det beklageligvis vært utfordrende å rekke over alle grusvegene i år. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle