Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Edsbergvegen 291

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.10.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Edsbergvegen 291
  • Beskrivelse: Vi har fått ny asfalt på Edsbergvegen.Veien har blitt veldig bra og vi er fornøyde!MEN hvorfor gjør "de Ansvarlige" seg ikke ferdig?Det er fire eiendommer på Esper-toppen som har avkjørsel til Edsbergvegen. her er asfaltkanten blitt så høy at understellet på bilen skubber nedi når vi skal ut på veien!!!Eiendommene nedenfor Esper-toppen har får lagt asfalt slik at det blir en "myk" og naturlig overgang inn på privat eiendom. Håper de rette vedkommende får beskjed og retter på dette øyeblikkelig!!! Sender regning på understellsbehandling og reparasjoner til de ansvarlige...Mvh Kari Hellerud Tuseth
    Edsbergvegen 291
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Edsbergvegen er fylkesveg og er følgelig Statens vegvesen sitt ansvar. Du må rette din henvendelse til Statens vegvesen. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle