Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

skitjernsvn 11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.10.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: skitjernsvn 11
  • Beskrivelse: Veien er IGJEN helt elendig!! Jeg er redd for bilen min. De store hulene må fylles før det farer opp en man med et redkap som bare legger noe over overflaten.
    skitjernsvn 11
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Skitjernsvegen er ikke kommunalt eid og vedlikeholdes ikke av Kongsvinger kommune. Dette er en privat veg/skogsbilveg. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle