Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Orrevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.10.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Orrevegen
  • Beskrivelse: Mangler gangvei mot Svalevegen. Ikke trygt for fotgjengere.
    Orrevegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Det er for øyeblikket ikke planlagt konkrete tiltak, men området er kjent for oss og vi jobber med å kartlegge gangmønsteret i området. Hvilke tiltak og når de eventuelt iverksettes er foreløpig ikke avklart. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle