Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nygata og Stusslivegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.10.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Nygata og Stusslivegen
  • Beskrivelse: Kumlokk er løst og smeller høyt hver gang det kjører en bil over. Det har vært stor anleggstrafikk i veien, noe som har medført flere skader i vegen etter omdirigering fra Øvre Langelandsveg
    Nygata og Stusslivegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Henvendelsen er videresendt entreprenør for befaring og eventuell utbedring. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle