Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brødbølfossvegen/Tomtavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.10.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Brødbølfossvegen/Tomtavegen
  • Beskrivelse: kjempestore hull i vegene
    Brødbølfossvegen/Tomtavegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vegen ble høvlet forrige uke. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle