Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

vardåsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.10.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: vardåsvegen
  • Beskrivelse: Vi er nå så heldige å få asfaltert vardåsvegen. Jeg synes det er dårlig utført arbeid ved innkjøringen til Skriverveien. Der er det blitt en stor dump i kjørebanen på asfalten både opp og ned. Videre så er det mange små dumper ved trafoboksen lenger ned i vardåsvegen. Disse burde ikke være der på en ny asfalt. Kan disse ujevnhetene føre til mer slitasje og at det blir nye hull i asfalten om en liten stund.
    vardåsvegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vardåsvegen er fylkesveg, og sorterer under Statens vegvesen. Du må rette din henvendelse til Statens vegvesen. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle