Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Parkvegen 35, 2212 KONGSVINGER

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.10.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Parkvegen 35, 2212 KONGSVINGER
  • Beskrivelse: Her er det eitt gangfelt (og eitt like i nærleika over annan veg), men det er dårleg markert. Ingen striper i vegen, og skilta er delvis tildekka av vegitasjon og ikkje orientert riktig veg. Inga særskild opplysing av sjølve gangfeltet, men lys på vegen. Eg går over her på veg til og frå jobb og ein del bilistar trur ikkje at det er gangfelt der eg kryssar (tutar, bremsar brått, vert litt sur). Kunne dykk ha vore så snill å gjort noko med dette! Tusen takk!
    Parkvegen 35, 2212 KONGSVINGER
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Kongsvinger kommune vil kjøre en re-oppmerking av gangfelt i 2020 - dette blir da et av de som blir oppmerket. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle