Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild Langaards veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.10.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Borghild Langaards veg
  • Beskrivelse: I svingen mellom Trygve Stokkes veg og Borghild Langaards veg er det så å si ingen drenering. Dammen som dannes i svingen ved regnvær dekker på det verste halve veibanen. Dette skaper trafikkfarlige situasjoner når det blir frost, og bør ordnes før vinteren. Svingen er skarp og vanskelig fra før, og is i halve veibanen gjør det ikke bedre. Det har vært dårlig drenering siden jeg flyttet til området i 2016, men det blir verre for hvert år.
    Borghild  Langaards veg
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi ser på dreneringen i området, men kan ikke love at tiltak iverksettes før vinteren. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle