Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Homsjøvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.10.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Homsjøvegen
  • Beskrivelse: Hvorfor asfalterer dere ikke her nå som asfalt bilene driver her? Folk kjører jo jevnlig i stykker biler her og det bærer det tegn av så på tide å gjøre noe ordentlig en gang for alle?
    Homsjøvegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Homsjøvegen er Statens vegvesen sitt ansvar siden dette er fylkesveg. Du må rette din henvendelse til Statens vegvesen. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle