Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vegdelet mellom Varalddamvegen og Holmbyvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.10.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vegdelet mellom Varalddamvegen og Holmbyvegen
  • Beskrivelse: Stikkrenna som går under Varalddamvegen rett ved vegdelet ned mot Holmbyvegen er presset opp av telen i vår og har nå ikke noen funksjon. Dette fører til at vannet nå isteden flommer over Varalddamvegen og vasker ut vegdekket. Dette er såvidt jeg vet en kommunal veg.
    Vegdelet mellom Varalddamvegen og Holmbyvegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Utskifting av stikkrennen vil bli utført i løpet av høsten/vinteren. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle