Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rastavegen 4

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.10.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Rastavegen 4
  • Beskrivelse: Trafikkfarlig hull i veien ved fartsdump
    Rastavegen 4
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Hullet ble lappet fredag 25/10. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle