Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erika Nissens vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.10.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Erika Nissens vei
  • Beskrivelse: Erika Nissens vei bør fikses på høyre side når man kjører opp bakken, noen stygge hull på ytterkant. Man må legge seg så langt ut når man møter noen der.
    Erika Nissens vei
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi vil utføre tiltak innen rimelig tid. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle