Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Riksvei 210 Nedre Skogveg Strandpromenaden

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2019
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Riksvei 210 Nedre Skogveg Strandpromenaden
  • Beskrivelse: Et veldig farlig overgangsfelt som mangler merking. Her passerer gamle og unge,barnevogner joggere og syklister hver dag. Strandpromenaden /Nedre Skogveg.Merking/ varsling for fotgjengere hadde vært på sin plass.
    Riksvei 210 Nedre Skogveg Strandpromenaden
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! FV210 er fylkesveg, og henvendelsen må derfor rettes til Statens vegvesen. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle