Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Strandpromenaden ved Gjemserud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2019
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Strandpromenaden ved Gjemserud
  • Beskrivelse: Hei! Dette har jeg tidligere sent til postmottak, uten respons: Jeg håper dette kan formidles til riktig avdelig i kommunen. I sommer ble et tre felt av muligens lyn eller vind langs Strandpromenaden ved Gjemselund stadium. Nå ligger det der og råtner. Hvorfor ikke gi treet til vernabedriften Promenaden til fyringsved? Vennlig hilsen Harald Sørensenn
    Strandpromenaden ved Gjemserud
  • Svar: P.g.a kapasitet i parkavdelingen, så har dette blitt utsatt. Men det blir fjernet i løpet av oktober/november. Med hilsen KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle