Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Strandpromenaden

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.09.2019
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Strandpromenaden
  • Beskrivelse: Hei! Hvorfor ikke bringe rester av nedhugget tre ved Gjemselund, langs strandpromenaden til veddepo Promenaden, så det kan bli til fyringsved, og til inntekt for de som driver promenaden og til nytte for oss innbygere? Vennlig hislen Harald Sørensen
    Strandpromenaden
  • Svar: Dette er ikke GIR's område. Må være Kongsvinger kommunes "Park/ Grønt"
Se 20 siste saker eller alle