Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sideveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.09.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sideveien
  • Beskrivelse: Hull i vei, i følge kart er dette på eiendom Gnr28 Bnr 334 som eies av kommunen
    Sideveien
  • Svar: Hei, Hullet er lappet og saken anses som ferdig. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle