Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fv 202

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.09.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fv 202
  • Beskrivelse: Hei. Undrer på hva vi betaler for, vi som bor litt utafor Kongsvinger? Nå er det snart 20 år siden det ble lagt dekke på Fv 202, den består for det meste av hull og dumper og å holde fartsgrensa er ensbetydende med å ødelegge bilen!! Har sett at det blir drevet "brannslukking" med å fylle litt asfalt i hullene i flere år nå, men det er liten hjelp i det, det forsvinner så å si med en gang!!Mvh Gunn.
    Fv 202
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse. FV202 er en fylkesveg og Statens vegvesen har drift- og vedlikeholdsansvar. Du må rette din henvendelse til Statens vegvesen. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle