Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Georg Stangs gate

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 13.08.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Georg Stangs gate
  • Beskrivelse: Eidsiva Nett gravde i vår opp gatrnvog fylte opp med grov grus. Etter de regnskyllene som har vært i sommer er det nå store grøfter son er fra 10 - 15 cm dype rett ved siden av asfalten . Se vedlagte foto. Når nå Øverbygatene skal brukes som omkjøringsveier må dette repareres og asfalteres på nytt. I tillegg fosser vannet inn i vår innkjørsel og drar med seg slam.
    Georg Stangs gate
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle