Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

lerkevegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 13.08.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: lerkevegen
  • Beskrivelse: I fjor ble det tettet et meget stort hull ved bussholdeplassen utenfor Kongsvinger Bilsenter. Dette er nå begynt å åpne seg igjen.
    lerkevegen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle