Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvn. fra Haraldsgt.

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.08.2019
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Holtvn. fra Haraldsgt.
  • Beskrivelse: Mye buskas nedover på hø.side når vi kjører fra Holtjordet. Henger ut i veien, hindrer sikt og møte med bil. Hele strekningen bør klippes nå.
    Holtvn. fra Haraldsgt.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle