Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Mygglivegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.08.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Mygglivegen
  • Beskrivelse: Elendig gangvei etter Givas har vært på besøk. Grov pukk og umulig å sykle på. Bør gjøres noe med snart da det er skolestart. Det er tross alt ett og ett halvt år siden det ble gravd opp, og det har fortsatt ikke kommet noen asfalt på. Hadde hjulpet med finere grus evt.
    Mygglivegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Gangvegen er planlagt asfaltert høsten 2019. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle