Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Krysset roverudgata og erling maulandsvei.på Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.08.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Krysset roverudgata og erling maulandsvei.på Roverud
  • Beskrivelse: Dyp dump i krysset mellom erling maulandsvei og roverudgata.dyp dump etter tidligere graving.må snart ha suv for å komme over
    Krysset roverudgata og erling maulandsvei.på Roverud
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi holder fortløpende oversikt over tilstanden på denne dumpen. Vi ser at det er behov for oppgradering flere steder på strekningen, men vi har pr i dag ikke tidsfestet når eventuelle tiltak iverksettes. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle