Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsveien Roverud

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 11.08.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Stasjonsveien Roverud
  • Beskrivelse: Har ytret ønske om skrapng av veien tidligere,men ingenting har skjedd. Håper inderlig at dere kan komme å skrape stasjonsveien på Roverud. Hullene blir ikke mindre av å vente, men større.....og fler
    Stasjonsveien Roverud
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle