Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.08.2019
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Bokfinkvegen
  • Beskrivelse: Stikk veien som går fra svaleveien til bokfink veien, nærmest skogen ved vennersberg grendehus brukes av barna som skolevei. Nå er denne veien så tett av brennesle så det er uhyggelig å gå der. Kan dette være så snill å klippes ned, før skolestart?
    Bokfinkvegen
  • Svar: Dette skal være ordnet for en tid siden. Mvh Park og Idrettsavdelingen - KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle