Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sideveien 9

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.08.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sideveien 9
  • Beskrivelse: Et kjempehull i asfalten. Ca. 1,0 m2 stort! Bør repareres relativt omgående.
    Sideveien 9
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Dette er ikke kommunal veg, og derfor ikke kommunens ansvar. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle