Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lerkevegen - Bokfinkvegen Kryss

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.07.2019
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Lerkevegen - Bokfinkvegen Kryss
  • Beskrivelse: Midtre glassvegg i buss-leskur er nå falt helt ut. Ligger bak leskuret.
    Lerkevegen - Bokfinkvegen Kryss
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Utbedring er bestilt. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle