Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre bastuveien +++++

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.07.2019
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Øvre bastuveien +++++
  • Beskrivelse: Tid for kantslått over alt. Lurt og ta det før det frør seg( litt sent nå) , men det er dårlig sikt i kryss flere steder.
    Øvre bastuveien +++++
  • Svar: Kongsvinger kommune startet med kantslått i uke 32 - fra 5. august.
Se 20 siste saker eller alle