Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen/Mellomrasta

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.07.2019
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Kongevegen/Mellomrasta
  • Beskrivelse: Langt gress i vegkantene, vanskelig for utkjøring pluss masse rådyr som løper over veien, vanskelig og se for langt gress! Busker som henger i strømlinja/lyslinja ved Mellomrasta innkjøring
    Kongevegen/Mellomrasta
  • Svar: Kongsvinger kommune starter kantklipp i uke 32 - fra 5. august. Mvh Kongsvinger kommune
Se 20 siste saker eller alle