Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegt. 29

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.07.2019
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Løkkegt. 29
  • Beskrivelse: Før anleggsarbeidene ble startet i Løkkegt ble det gjort en forhåndstaksering av ekstern takstmann. Nå som arbeidene på det nærmeste er ferdig vil jeg be om en befaring av nevnte takstmann i forbindelse med mulige skader oppstått.
    Løkkegt. 29
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Det er GIVAS som har hatt ansvar for dette prosjektet. Melding er videresendt GIVAS, og ytterligere kontakt rettes til GIVAS. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle