Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien 20

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.06.2019
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Sidselrudstien 20
  • Beskrivelse: Vi bor i Sidselrudstien 20. Kommunen eier et grøntområdet bak Sidselrudstien 22 - der gangstien ned til Marikollen skole går. Dette arealet vokser igjen med trær. Det er et ønske fra flere naboer at det tynnes ut der. De største trærne hindrer både utsikt og kveldsol.
    Sidselrudstien 20
  • Svar: Hei. Park og idrettsavdelingen tar en befaring på stedet for å se hva som må gjøres. Når det gjelder felling/tynning av trær, så er dette noe som ikke vil bli gjort før etter klippesesongen er over p.g.a kapasitet. Med hilsen KKEiendom Park og Idrettsavdelingen
Se 20 siste saker eller alle