Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Duevegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 29.06.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Duevegen
  • Beskrivelse: Vi har nettopp kjøpt leilighet i linerlevegen og har fått en garasje rett ved dette kumlokket på høyre side. Sånn skal det absolutt ikke se ut!! Vi får ikke brukt denne garasjen da vi ikke tørr å kjøre verken bilen inn eller ut, med fare for å bli sittende fast over med understellet. Dette er kommunens område og ansvar, vi har blitt fortalt at det er blitt fylt på grus rundt denne kummen flere ganger, men grusen blir borte. Nå ligger hele kommen på skrå og grusen ligger nedenfor hele kumlokket. Jeg har lagt ved et bilde av parkeringsplassen, vi har flere bilder med klaringen på bilen hvor man det er klarering på rundt 1cm knapt. Jeg fikk bare lagt ved ett bilde her. Håper på rask tilbakemelding !!
    Duevegen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle