Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Markensvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.06.2019
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Markensvegen
  • Beskrivelse: Hei! Vil bare melde fra om at det ikke er klippet gress langs Markensvegen denne sommeren. Det ser ikke helt bra ut...
    Markensvegen
  • Svar: Vi har hatt en befaring langs Markensvegen, det eneste som ikke er klippet der, er området rett ovenfor storhallen. Dette er ikke lenger kommunens område, men tilhører Høgskolebygget AS. Mvh KKEiendom, Park og idrettsavdelingen
Se 20 siste saker eller alle