Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storvænna

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.06.2019
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Storvænna
  • Beskrivelse: Etter at Storvænna og området rundt ble utbedret med blant annet asfaltering etter graving av fiberkabel, er et autovern ned mot ballplassen ødelagt. Er trolig påført skader av et større kjøretøy som gravemaskin eller lastebil.
    Storvænna
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle